Sleepover

Jako každý rok plánujeme pro naše dětičky v noci z 17. 5. 2018(čtvrtek) na 18. 5. 2018 (pátek) dobrodružně-badatelské přespání ve školce.

Přespání ve školce bude doprovázeno zábavným programem, který si klade za cíl přiblížit dětičkám schopnosti a dovednosti potřebné k úspěšnému táborničení. Vydáme se na dobrodružnou cestu za pokladem plnou veselých úkolů. Po návratu zpět do tábora si společně opečeme u táboráku špekáčky a povíme si napínavý příběh před spaním. Táborničení je legrace, ale my se pro jistotu na noc uchýlíme do bezpečí školky, kde nás jistě nebude během noci obtěžovat žádná divá zvěř či dokonce dotěrný hmyz.

Dětičkám, které se zúčastní naší společné noční cesty za dobrodružstvím, dejte prosím s sebou spací pytel, pyžámko a oblíbeného plyšového kamaráda na spaní, dále pak baterku na naši Dobrodružnou cestu za pokladem a máte-li třeba knížku o kempování, či jiný dobrodružný příběh, velmi rádi si ji společně prostudujeme. Pokud nevlastníte spacák informujte nás o tom prosím předem a my se pokusíme vše zajistit.

Pro ty z Vás, které naše nabídka přespání ve školce zaujala, nabízíme možnost celodenního programu, ve kterém je možné napojit noční pobyt ve školce přímo na denní výuku, nebo se děti mohou zúčastnit až odpolední výuky, či pouze večerního/nočního programu. Pokud se rozhodnete připojit se k nám až na večerní program, budeme vás očekávat v šest hodin večer. Tato událost je určena pro věkovou kategorie 4+, ale prosíme Vás o zvážení, zda Vaše dítko zvládne spinkat samo bez Vás ve školce. Pokud se Vaše dítě nebude cítit na přespání a bude smutné, budeme nuceni Vám během noci zavolat, abyste si je přijeli vyzvednout.

Po noci plné nevšedních zážitků bude pro vaše andílky připravena zdravá snídaně od společnosti Bionea. Ráno 18. 5. mohou dětičky pokračovat přímo ve vyučování. Pro dětičky, které si nepřejí pokračovat v páteční výuce si rodiče mohou přijet v půl deváté ráno.

Prosíme o přihlášení přes intranet.

Děkujeme a těšíme se na společné zážitky!