Wonka's Golden Ticket

Vánoce jsou časem pohádek, zázraků a splněných přání. Ve Wonderland Academy jsme podpořili splnění vánočního přání vybranému dítěti z databáze dobročinného fondu Patron dětí, kterému zašleme výtěžek z akce Wonka's Golden Ticket. V úterý 10. 12. 2019 bylo možné na recepci školy zakoupit za 50 Kč „kouzelnou čokoládu“. Děkujeme všem, kteří se rozhodli přispět na dobrou věc.

Vážení rodiče, dobrá věc se podařila!
S vaší podporou jsme včera a dnes rozprodali 134 Wonkových čokolád. Celkově jsme tak vybrali 4.550,- Kč, které naše škola zaokrouhlila na tisíce nahoru, a tuto částku jsme obratem poslali nadaci Patron dětí na podporu devítileté Rozárky.
Rozárka bydlí s maminkou a dvěma brášky v azylovém domě. Tam utekli před tatínkem, který její maminku psychicky i fyzicky týral. Nyní se rodině podařilo získat sociální byt, kam se budou brzy stěhovat. Byt je však prázdný, a maminka ho musí sama na své náklady zařídit. Rozárka si moc přeje novou postel, a právě tu – díky vám, milí rodiče – letos dostane od Ježíška. Celý příběh si můžete přečíst zde.

Podle vzrušujícího rána na recepci soudíme, že se akce s Willy Wonkou vydařila. Připomínám, že vyhrál každý – přinejmenším čokoládu, ale hlavně skvělý pocit z dobrého skutku.
Jsme velice rádi, že Wonkovy kupóny inspirovaly také firmu AmRest, jejíž zaměstnanci po příkladu naší školy Patrona dětí podpořili.

Jan Voda